Home

Alcoi Esport en 3D

Home

Horarios

























Home

Alcoi Esport en 3D

Home

Deportes

Home

Alcoi Esport en 3D

Home

Deportes

Home

Alcoi Esport en 3D

Home

Deportes

Home

Alcoi Esport en 3D

Home
Refrescar



    Home

    Alcoi Esport en 3D

    Home
    Refrescar


    DELEGACIÓ ALCOI FED. FUTBOL C.V. (Cadet)

    HoraPartitLloc
    17:00Bar Bahia 0
    VS
    Vedruna 0
    Polideportivo
    17:50Pista A 0
    VS
    Juan XXIII 0
    Polideportivo
    18:40Pista B 0
    VS
    Vedruna 0
    Polideportivo
    19:30Salesiano 0
    VS
    Juan XXIII 0
    Polideportivo
    20:20Bar Bahia 0
    VS
    Pista B 0
    Polideportivo
    21:10Pista A 0
    VS
    Salesiano 0
    Polideportivo

    DELEGACIÓ ALCOI FED. FUTBOL C.V. (Veterans)

    HoraPartitLloc
    22:00Plana 0
    VS
    Full Equip 0
    Polideportivo A
    22:00Esides Caramanchel 0
    VS
    Juan XXIII 0
    Polideportivo B
    00:00Plana 0
    VS
    Esides Caramanchel 0
    Polideportivo A
    00:00Full Equip 0
    VS
    Juan XXIII 0
    Polideportivo B
    22:00Salesiano 0
    VS
    Artinox 0
    Serpis num 1 A
    22:00Pista 0
    VS
    La Salle 0
    Serpis num 1 B
    00:00Salesiano 0
    VS
    Pista C 0
    Serpis num 1 A
    00:00Artinox 0
    VS
    La Salle 0
    Serpis num 1 B


      Home

      Alcoi Esport en 3D

      Home
      Refrescar




        Home

        Alcoi Esport en 3D

        Home
        Refrescar

        BILLAR PROMEDIOS



        Organitza: Club Billar Alcoy
        C/ Santo Tomás, 7
        Accés lliure al públic

          Home

          Alcoi Esport en 3D

          Home
          Refrescar




            Home

            Alcoi Esport en 3D

            Home
            Refrescar




              Home

              Alcoi Esport en 3D

              Home
              Refrescar

              ATLETISME

              Diumenge 9 de juny 10:00 h.
              10K i 5K – Voltants Parc Natural Font Roja.
              Eixida i arribada al Poliesportiu Municipal Fco. Laporta
              Organitza. Babalú – Més informació en www:10kalcoi.com

              Lloc: Pista d'atletisme



                Home

                Alcoi Esport en 3D

                Home
                Refrescar

                TRIANGULAR ATLETISME

                Dissabte 7 de juny de 11:00 h. a 14:00 h.
                Torneig d´Atletisme per xiquets–es
                Inscripcions. 30 minuts abans de començar l’activitat
                Organitza. Club Atletismo Alcoi



                  Home

                  Alcoi Esport en 3D

                  Home
                  Refrescar

                  BÀSQUET LLIGA LOCAL

                  Transversal 2 grup A

                  Hora Partit
                  16:30 MONTAJES ELEC. IRAOLA – FILA CIDES
                  17:30 FILA CIDES – FONT ROJA
                  18:30 MONTAJES ELEC. IRAOLA – FONT ROJA

                  Transversal 2 grup B

                  Hora Partit
                  16:30 COMERC. FONTANERA – MODALCOY CLASSFIT
                  18:30 MODALCOY CLASSFIT – COMERC. FONTANERA


                    Home

                    Alcoi Esport en 3D

                    Home
                    Refrescar

                    BÀSQUET LLIGA LOCAL

                    13:00 Final

                    Primer Grup A VS Primer Grup B



                      Home

                      Alcoi Esport en 3D

                      Home
                      Refrescar

                      BILLAR POOL


                      Billar bola8
                      Piscina Municipal José Trenzano
                      Organitza: Club Billar Pool Alcoy
                      Inscripció oberta
                      partir de les 11:00 hores

                        Home

                        Alcoi Esport en 3D

                        Home
                        Refrescar

                        BILLAR POOL


                        Billar bola8
                        Piscina Municipal José Trenzano
                        Organitza: Club Billar Pool Alcoy
                        Inscripció oberta
                        partir de les 11:00 hores

                          Home

                          Alcoi Esport en 3D

                          Home
                          Refrescar

                          BILLAR PROMEDIOS


                          Organitza: Club Billar Alcoy
                          C/ Santo Tomás, 7
                          Accés lliure al públic

                            Home

                            Alcoi Esport en 3D

                            Home
                            Refrescar

                            BMX


                            Organitza: Club Bmx Alcoy
                            Circuit Municipal BMX (Viaducte)
                            Cursa exhibició
                            Dissabte 7 juny – 10:30-12:30 hores

                              Home

                              Alcoi Esport en 3D

                              Home
                              Refrescar

                              CALITX


                              Organitza: Club Calix Alcoy
                              Pistes calitx
                              Zona anexa a les pistes de pàdel
                              Dissabte 7 juny – 08:00 a 20:30 hores
                              Equips participants

                              ZONA VERDE – CONTESTANOS – AMIGOS DEL CALIX – MANCHEGOS – BAR AVENIDA

                                Home

                                Alcoi Esport en 3D

                                Home
                                Refrescar

                                CICLISME


                                Del Poliesportiu Mun. Fco. Laporta fins l’Ermita de Sant Antoni
                                Dissabte 7 de juny - 12:00 h.
                                Participació lliure
                                Inscripcions una hora abans de començar l’activitat

                                  Home

                                  Alcoi Esport en 3D

                                  Home
                                  Refrescar

                                  ESCACS


                                  Poliesportiu Mun. Fco. Laporta
                                  Carpes en la Pista Exterior
                                  Dissabte 7 de juny de 09:00 a 21:30 hores

                                    Home

                                    Alcoi Esport en 3D

                                    Home
                                    Refrescar

                                    ESQUAIX


                                    Poliesportiu Mun. Fco. Laporta Pistes esquaix
                                    Dissabte 8 de juny de 10:00 17:00 i de 20:00 a 00:00 hores

                                      Home

                                      Alcoi Esport en 3D

                                      Home
                                      Refrescar

                                      ESQUÍ


                                      Organitza: Alcoy Esquí Club
                                      Participació lliure
                                      Pista esquí
                                      Exhibició Dissabte 7 de juny de 10:00 a 22:00 hores

                                        Home

                                        Alcoi Esport en 3D

                                        Home
                                        Refrescar

                                        EXHIBICIONS ARTS MARCIALS


                                        Participants:
                                        CLUB KARATE GARYU ALCOY
                                        CLUB AIKIDO ALCOY
                                        Dissabte dia 7 de juny – Pavelló A T1 – 17:00 hores
                                        Dissabte dia 7 de juny – Pavelló A T1– 18:30 hores

                                          Home

                                          Alcoi Esport en 3D

                                          Home
                                          Refrescar

                                          EXHIBICIONS GIMNASTIQUES


                                          Parcicipantes:
                                          CG Rítmica Alcoi: 19:00
                                          CG Rítmica Sant Jordi: 19:30
                                          CG Artística l’Esport: 20:00
                                          CG Artística Alcoi: 20:30

                                            Home

                                            Alcoi Esport en 3D

                                            Home
                                            Refrescar

                                            EXHIBICIONS DE BALLS


                                            Parcicipantes:
                                            Balls Carmina Nadal: 20:30
                                            Grup Gimnàstica Gent Gran: 20:45

                                              Home

                                              Alcoi Esport en 3D

                                              Home
                                              Refrescar

                                              EXHIBICIONS DE PATINATGE


                                              Parcicipantes:
                                              Club Patinaje Artístico Sta Rosa: 19:00h
                                              Patín Alcodiam Salesiano: 19:30h
                                              Club Patinaje Artístico Alcoy: 20:00h

                                                Home

                                                Alcoi Esport en 3D

                                                Home
                                                Refrescar

                                                HOQUEI PATINS BASE


                                                Parcicipantes:
                                                Patin Alcodiam Salesiano
                                                CPP Raspeig
                                                Contestano
                                                HORARI

                                                Dissabte 7 juny – 10:30 a 13:00 hores – Pavelló B
                                                Dissabte 7 juny – 08:00 a 11:00 hores – Pista exterior
                                                Categories. Prebenjamí, iniciació i escola

                                                  Home

                                                  Alcoi Esport en 3D

                                                  Home
                                                  Refrescar

                                                  ORIENTACIÓ


                                                  Organitza: Centre Excursionista d’Alcoi
                                                  Circuits d’orientació per a xiquets-es de benjamí a cadet
                                                  Zona footing anexa al Poliesportiu Municipal Fco. Laporta
                                                  Inscripció una hora abans de començar l’activitat
                                                  Dissabte 8 de juny – 18:00 a 21:00 hores

                                                    Home

                                                    Alcoi Esport en 3D

                                                    Home
                                                    Refrescar

                                                    PÀDEL


                                                    Organitza:Torneig de Pàdel - Club de Tenis Mariola Alcoy
                                                    Lloc: Pistes de pàdel del Poliesportiu Municipal Fco Laporta. Divendres, dissabte i diumenge

                                                      Home

                                                      Alcoi Esport en 3D

                                                      Home
                                                      Refrescar

                                                      PÀDEL


                                                      Organitza:Torneig de Pàdel - Club de Tenis Mariola Alcoy
                                                      Lloc: Pistes de pàdel del Poliesportiu Municipal Fco Laporta. Divendres, dissabte i diumenge

                                                        Home

                                                        Alcoi Esport en 3D

                                                        Home
                                                        Refrescar

                                                        PÀDEL


                                                        Organitza:Torneig de Pàdel - Club de Tenis Mariola Alcoy
                                                        Lloc: Pistes de pàdel del Poliesportiu Municipal Fco Laporta. Divendres, dissabte i diumenge

                                                          Home

                                                          Alcoi Esport en 3D

                                                          Home
                                                          Refrescar

                                                          PETANCA



                                                          Lloc: Pistes de Petanca – El Romeral

                                                          Grup 1


                                                          GARA
                                                          SPUBLICITAT
                                                          LA TOMACA
                                                          NOU POLIGONO EL JARDI
                                                          BAR QUINTANILLA
                                                          RODACANTERS

                                                          Grup 2


                                                          C.D. SANTA ANA
                                                          MOSQUETEROS
                                                          METEORO
                                                          NOU TONELL
                                                          BAR ABRIL A
                                                          LOS PEPES

                                                          Grup 3


                                                          LEVANTINA CARPA
                                                          MERCAT SANT MATEU
                                                          CAFE BAR PERU
                                                          CATERING JOSELE MIRADOR DEL CINC
                                                          GARA 80
                                                          EL ROMERAL

                                                          Grup 4


                                                          BAR HERMANOS PAYA
                                                          FILA CORDON
                                                          ¿QUIEN DA MAS?
                                                          A FOC I FLAMA
                                                          EVOHE LA FAMILIA
                                                          CERVECERIA LA AVENIDA

                                                          Petanca Grup 1

                                                          HoraPartitLloc
                                                          9:00hRodacanters 0
                                                          VS
                                                          Gara 0
                                                          Pista 1
                                                          9:00hSPUBLICITAT 0
                                                          VS
                                                          BAR QUINTANILLA 0
                                                          Pista 2
                                                          9:00hLA TOMACA 0
                                                          VS
                                                          NOU POLIGONO EL JARDI 0
                                                          Pista 3
                                                          11:10hNOU POLIGONO EL JARDI 0
                                                          VS
                                                          RODACANTERS 0
                                                          Pista 4
                                                          11:10hBAR QUINTANILLA 0
                                                          VS
                                                          LA TOMACA 0
                                                          Pista 5
                                                          11:10hGARA 0
                                                          VS
                                                          SPUBLICITAT 0
                                                          Pista 6
                                                          13:20hRODACANTERS 0
                                                          VS
                                                          SPUBLICITAT 0
                                                          Pista 3
                                                          13:20hLA TOMACA 0
                                                          VS
                                                          GARA 0
                                                          Pista 2
                                                          13:20hNOU POLIGONO EL JARDI 0
                                                          VS
                                                          BAR QUINTANILLA 0
                                                          Pista 1
                                                          16:50hBAR QUINTANILLA 0
                                                          VS
                                                          RODACANTERS 0
                                                          Pista 6
                                                          16:50hGARA 0
                                                          VS
                                                          NOU POLIGONO EL JARDI 0
                                                          Pista 5
                                                          16:50hSPUBLICITAT 0
                                                          VS
                                                          LA TOMACA 0
                                                          Pista 4
                                                          19:00hRODACANTERS 0
                                                          VS
                                                          LA TOMACA 0
                                                          Pista 1
                                                          19:00hNOU POLIGONO EL JARDI 0
                                                          VS
                                                          SPUBLICITAT 0
                                                          Pista 2
                                                          19:00hBAR QUINTANILLA 0
                                                          VS
                                                          GARA 0
                                                          Pista 3

                                                          Petanca Grup 2

                                                          HoraPartitLloc
                                                          10:05hLOS PEPES 0
                                                          VS
                                                          C.D. SANTA ANA 0
                                                          Pista 1
                                                          10:05hMOSQUETEROS 0
                                                          VS
                                                          BAR ABRIL A 0
                                                          Pista 2
                                                          10:05hMETEORO 0
                                                          VS
                                                          NOU TONELL 0
                                                          Pista 3
                                                          12:15hNOU TONELL 0
                                                          VS
                                                          LOS PEPES 0
                                                          Pista 4
                                                          12:15hBAR ABRIL A 0
                                                          VS
                                                          METEORO 0
                                                          Pista 5
                                                          12:15hC.D. SANTA ANA 0
                                                          VS
                                                          MOSQUETEROS 0
                                                          Pista 6
                                                          15:45hLOS PEPES 0
                                                          VS
                                                          MOSQUETEROS 0
                                                          Pista 3
                                                          15:45hMETEORO 0
                                                          VS
                                                          C.D. SANTA ANA 0
                                                          Pista 2
                                                          15:45hNOU TONELL 0
                                                          VS
                                                          BAR ABRIL A 0
                                                          Pista 1
                                                          17:55hBAR ABRIL A 0
                                                          VS
                                                          LOS PEPES 0
                                                          Pista 6
                                                          17:55hC.D. SANTA ANA 0
                                                          VS
                                                          NOU TONELL 0
                                                          Pista 5
                                                          17:55hMOSQUETEROS 0
                                                          VS
                                                          METEORO 0
                                                          Pista 4
                                                          20:05hLOS PEPES 0
                                                          VS
                                                          METEORO 0
                                                          Pista 1
                                                          20:05hNOU TONELL 0
                                                          VS
                                                          MOSQUETEROS 0
                                                          Pista 2
                                                          20:05hBAR ABRIL A 0
                                                          VS
                                                          C.D. SANTA ANA 0
                                                          Pista 3

                                                          Petanca Grup 3

                                                          HoraPartitLloc
                                                          9:00hEL ROMERAL 0
                                                          VS
                                                          LEVANTINA CARPA 0
                                                          Pista 4
                                                          9:00hMERCAT SANT MATEU 0
                                                          VS
                                                          GARA 80 0
                                                          Pista 5
                                                          9:00hCAFE BAR PERU 0
                                                          VS
                                                          CATERING JOSELE MIRADOR DEL CINC 0
                                                          Pista 6
                                                          11:10hCATERING JOSELE MIRADOR DEL CINC 0
                                                          VS
                                                          EL ROMERAL 0
                                                          Pista 1
                                                          11:10hGARA 80 0
                                                          VS
                                                          CAFE BAR PERU 0
                                                          Pista 2
                                                          11:10hLEVANTINA CARPA 0
                                                          VS
                                                          MERCAT SANT MATEU 0
                                                          Pista 3
                                                          13:20hEL ROMERAL 0
                                                          VS
                                                          MERCAT SANT MATEU 0
                                                          Pista 6
                                                          13:20hCAFE BAR PERU 0
                                                          VS
                                                          LEVANTINA CARPA 0
                                                          Pista 5
                                                          13:20hCATERING JOSELE MIRADOR DEL CINC 0
                                                          VS
                                                          GARA 80 0
                                                          Pista 4
                                                          16:50hGARA 80 0
                                                          VS
                                                          EL ROMERAL 0
                                                          Pista 3
                                                          16:50hLEVANTINA CARPA 0
                                                          VS
                                                          CATERING JOSELE MIRADOR DEL CINC 0
                                                          Pista 2
                                                          16:50hMERCAT SANT MATEU 0
                                                          VS
                                                          CAFE BAR PERU 0
                                                          Pista 1
                                                          19:00hEL ROMERAL 0
                                                          VS
                                                          CAFE BAR PERU 0
                                                          Pista 4
                                                          19:00hCATERING JOSELE MIRADOR DEL CINC 0
                                                          VS
                                                          MERCAT SANT MATEU 0
                                                          Pista 5
                                                          19:00hGARA 80 0
                                                          VS
                                                          LEVANTINA CARPA 0
                                                          Pista 6

                                                          Petanca Grup 4

                                                          HoraPartitLloc
                                                          10:05hCERVECERIA LA AVENIDA 0
                                                          VS
                                                          BAR HERMANOS PAYA 0
                                                          Pista 4
                                                          10:05h FILA CORDON 0
                                                          VS
                                                          EVOHE LA FAMILIA 0
                                                          Pista 5
                                                          10:05h¿QUIEN DA MAS? 0
                                                          VS
                                                          A FOC I FLAMA 0
                                                          Pista 6
                                                          12:15hA FOC I FLAMA 0
                                                          VS
                                                          CERVECERIA LA AVENIDA 0
                                                          Pista 1
                                                          17:55hFILA CORDON 0
                                                          VS
                                                          QUIEN DA MAS? 0
                                                          Pista 1
                                                          17:55hBAR HERMANOS PAYA 0
                                                          VS
                                                          A FOC I FLAMA 0
                                                          Pista 2
                                                          17:55hEVOHE LA FAMILIA 0
                                                          VS
                                                          CERVECERIA LA AVENIDA 0
                                                          Pista 3
                                                          15:45hA FOC I FLAMA 0
                                                          VS
                                                          EVOHE LA FAMILIA 0
                                                          Pista 4
                                                          15:45h¿QUIEN DA MAS? 0
                                                          VS
                                                          BAR HERMANOS PAYA 0
                                                          Pista 5
                                                          15:45hCERVECERIA LA AVENIDA 0
                                                          VS
                                                          FILA CORDON 0
                                                          Pista 6
                                                          12:15hBAR HERMANOS PAYA 0
                                                          VS
                                                          FILA CORDON 0
                                                          Pista 3
                                                          12:15hEVOHE LA FAMILIA 0
                                                          VS
                                                          ¿QUIEN DA MAS? 0
                                                          Pista 2
                                                          20:05hCERVECERIA LA AVENIDA 0
                                                          VS
                                                          ¿QUIEN DA MAS? 0
                                                          Pista 3
                                                          20:05h A FOC I FLAMA 0
                                                          VS
                                                          FILA CORDON 0
                                                          Pista 3
                                                          20:05hEVOHE LA FAMILIA 0
                                                          VS
                                                          BAR HERMANOS PAYA 0
                                                          Pista 3


                                                            Home

                                                            Alcoi Esport en 3D

                                                            Home
                                                            Refrescar

                                                            PETANCA



                                                            Lloc: Pistes de Petanca – El Romeral

                                                            QUARTS DE FINAL

                                                            HoraPartitLloc
                                                            09:00h1 Grup 1 0
                                                            VS
                                                            2 Grup 3 0
                                                            Pista 2
                                                            09:00h1 Grup 2 0
                                                            VS
                                                            2 Grup 4 0
                                                            Pista 3
                                                            09:00h2 Grup 1 0
                                                            VS
                                                            1 Grup 3 0
                                                            Pista 4
                                                            09:00h2 Grup 2 0
                                                            VS
                                                            1 Grup 3 0
                                                            Pista 5

                                                            SEMIFINALS GUANYADORS

                                                            HoraPartitLloc
                                                            09:00hGuanyador pista 2 0
                                                            VS
                                                            Guanyador pista 3 0
                                                            Pista 3
                                                            09:00hGuanyador pista 4 0
                                                            VS
                                                            Guanyador pista 5 0
                                                            Pista 5

                                                            SEMIFINALS CONSOLACIÓ

                                                            HoraPartitLloc
                                                            10:55hPerdedor pista 2 0
                                                            VS
                                                            Perdedor pista 3 0
                                                            Pista 4
                                                            10:55hPerdedor pista 4 0
                                                            VS
                                                            Perdedor pista 5 0
                                                            Pista 2
                                                            12:00hPerdedor pista 4 0
                                                            VS
                                                            Perdedor pista 2 0
                                                            Pista 3

                                                            TERCER I QUART LLOC CONSOLACIÓ

                                                            HoraPartitLloc
                                                            12:00hGuanyador pista 4 0
                                                            VS
                                                            Guanyador pista 4 0
                                                            Pista 5

                                                            FINAL CONSOLACIÓ

                                                            HoraPartitLloc
                                                            12:00hPerdedor pista 4 0
                                                            VS
                                                            Perdedor pista 5 0
                                                            Pista 3

                                                            TERCER I QUART LLOC GUANYADORS

                                                            HoraPartitLloc
                                                            12:00Perdedor pista 5 0
                                                            VS
                                                            Perdedor pista 3 0
                                                            Pista 2

                                                            FINAL ESPORT EN 3D

                                                            HoraPartitLloc
                                                            12:00hGuanyador pista 5 0
                                                            VS
                                                            Guanyador pista 3 0
                                                            Pista 4


                                                              Home

                                                              Alcoi Esport en 3D

                                                              Home
                                                              Refrescar

                                                              ROLLER DERBY



                                                              Lloc: Pista Exterior Poliesportiu Municipal Fco. Laporta
                                                              Horari Dissabte 8 juny – 19:00 a 21:00 hores

                                                                Home

                                                                Alcoi Esport en 3D

                                                                Home
                                                                Refrescar

                                                                TENNIS



                                                                Lloc: Pistes de tennis del Poliesportiu Municipal Fco Laporta.
                                                                Divendres 6 juny - a partir de les 17:00 hores
                                                                Dissabte 7 juny – de 09:00 a 22:00 hores

                                                                  Home

                                                                  Alcoi Esport en 3D

                                                                  Home
                                                                  Refrescar

                                                                  TENNIS



                                                                  Lloc: Pistes de tennis del Poliesportiu Municipal Fco Laporta.
                                                                  Divendres 6 juny - a partir de les 17:00 hores
                                                                  Dissabte 7 juny – de 09:00 a 22:00 hores

                                                                    Home

                                                                    Alcoi Esport en 3D

                                                                    Home
                                                                    Refrescar

                                                                    TENNIS



                                                                    Lloc: Pistes de tennis del Poliesportiu Municipal Fco Laporta.
                                                                    Divendres 6 juny - a partir de les 17:00 hores
                                                                    Dissabte 7 juny – de 09:00 a 22:00 hores

                                                                      Home

                                                                      Alcoi Esport en 3D

                                                                      Home
                                                                      Refrescar

                                                                      TENNIS TAULA


                                                                      Organitza: Club Tenis Mesa Alcoy
                                                                      Lloc: Poliesportiu Municipal Fco Laporta - Sala Multiusos
                                                                      Dissabte 8 juny - 09 :00 a 21:00 hores

                                                                        Home

                                                                        Alcoi Esport en 3D

                                                                        Home
                                                                        Refrescar

                                                                        TENNIS TAULA ESCOLAR



                                                                        Organitza: Club Tenis Taula N’Aiça
                                                                        Lloc: Poliesportiu Municipal Fco Laporta - Sala Multiusos
                                                                        Divendres 7 juny - 18:30 a 21:30 hores

                                                                          Home

                                                                          Alcoi Esport en 3D

                                                                          Home
                                                                          Refrescar

                                                                          TIR AMB ARC



                                                                          Organitza: CD Santa Lucía
                                                                          Lloc:Piscina Municipal José Trenzano Alós
                                                                          Horari: Dissabte 7 juny - 16 :00 a 20:00 hores

                                                                            Home

                                                                            Alcoi Esport en 3D

                                                                            Home
                                                                            Refrescar

                                                                            TIR DE PRECISIÓ



                                                                            Organitza: Club Tiro de Precisión Alcoy
                                                                            Lloc: Piscina Municipal José Trenzano Alós
                                                                            Horari: Torneig tir de precisió
                                                                            Dissabte 7 juny - 09 :00 a 21:00 hores
                                                                            Modalitats: Arma curta, arma llarga, arma històrica

                                                                              Home

                                                                              Alcoi Esport en 3D

                                                                              Home
                                                                              Refrescar

                                                                              FUTBOL FEDERAT


                                                                              Futbol Infantil

                                                                              HoraPartitLloc
                                                                              17:00hSant Roc A 1
                                                                              VS
                                                                              Arnaua 1
                                                                              Manolo Moreno
                                                                              17:50hSalesiano -A 3
                                                                              VS
                                                                              Sant Roc -B 1
                                                                              Manolo Moreno
                                                                              18:40hARNAUDA 1
                                                                              VS
                                                                              VEDRUNA LOS POLLOS 0
                                                                              Manolo Moreno
                                                                              19:30hSANT ROC -B 0
                                                                              VS
                                                                              SALESIANO -B -PAULAS 2
                                                                              Manolo Moreno
                                                                              20:20hVEDRUNA LOS POLLOS 1
                                                                              VS
                                                                              SANT ROC -A 1
                                                                              Manolo Moreno
                                                                              21:10hSALESIANO -B PAULAS 1
                                                                              VS
                                                                              PAULAS SALESIANO -A 3
                                                                              Manolo Moreno

                                                                              Futbol Cadet

                                                                              HoraPartitLloc
                                                                              17:00hSALESIANO 1
                                                                              VS
                                                                              SANT ROC 0
                                                                              Serpis N1
                                                                              17:50hPISTA VDA TADEO JUAN 3
                                                                              VS
                                                                              VEDRUNA HNOS. P. COLOMINA 0
                                                                              Serpis N1
                                                                              18:40hSALESIANO 2
                                                                              VS
                                                                              PEÑA D. JUAN XXIII 1
                                                                              Serpis N1
                                                                              19:30hPISTA VDA TADEO JUAN 1
                                                                              VS
                                                                              SANT ROC 2
                                                                              Serpis N1
                                                                              21:30hVEDRUNA HNOS. P. COLOMINA 1
                                                                              VS
                                                                              PEÑA D. JUAN XXIII 2
                                                                              Serpis N1

                                                                              Futbol Veterans

                                                                              HoraPartitLloc
                                                                              20:30hMODALCOY -B 3
                                                                              VS
                                                                              PISTA -C NOU TONELL 1
                                                                              Serpis N1
                                                                              20:30hC.D.C -B 4
                                                                              VS
                                                                              LA SALLE 0
                                                                              Serpis N1
                                                                              22:30hC.D.C -B 5
                                                                              VS
                                                                              MODALCOY -B 2
                                                                              Serpis N1
                                                                              22:30hLA SALLE 0
                                                                              VS
                                                                              PISTA -C NOU TONELL 1
                                                                              Serpis N1
                                                                              19:30hESIDES CARAMANCHEL -C 4
                                                                              VS
                                                                              PLANA FRANCOTEX 0
                                                                              Serpis 2
                                                                              21:30hPLANA FRANCOTEX 0
                                                                              VS
                                                                              PEÑA D. JUAN XXIII -C 0
                                                                              Serpis 2
                                                                              22:30hVEDRUNA GESTION 10 4
                                                                              VS
                                                                              PEÑA D. JUAN XXIII -C 2
                                                                              Serpis 2

                                                                              Juvenil

                                                                              HoraPartitLloc
                                                                              17:00hINTER ALCOIA 1
                                                                              VS
                                                                              BAR BAHÍA 1
                                                                              Serpis N2
                                                                              17:50hSALESIANO 2
                                                                              VS
                                                                              VEDRUNA GESTIÓN 10 1
                                                                              Serpis N2
                                                                              18:40hINTER ALCOIA 1
                                                                              VS
                                                                              PEÑA D. JUAN XXIII 0
                                                                              Serpis N2
                                                                              20:30hSALESIANO 1
                                                                              VS
                                                                              BAR BAHÍA 0
                                                                              Serpis N2
                                                                              22:30hVEDRUNA GESTIÓN 10 4
                                                                              VS
                                                                              PEÑA D. JUAN XXIII 2
                                                                              Serpis N2


                                                                                Home

                                                                                Alcoi Esport en 3D

                                                                                Home
                                                                                Refrescar

                                                                                FUTBOL FEDERAT


                                                                                Juvenil Final

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                17:00hAT SALESIONO 0
                                                                                VS
                                                                                INTER ALCOIA 0
                                                                                Serpis N1

                                                                                Cadet Final

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                18:00hAT SALESIANO 0
                                                                                VS
                                                                                CF PISTA 0
                                                                                Serpis N1

                                                                                Infantil Final

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                19:00hCD ARNAUDA 0
                                                                                VS
                                                                                AT SALESIANO A 0
                                                                                Serpis N1

                                                                                Veterans Semifinal

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                20:00hC.D.C. -B 0
                                                                                VS
                                                                                ESIDES CARAMANCHEL C 0
                                                                                Serpis N1
                                                                                20:00hPD JUAN XXIII C 0
                                                                                VS
                                                                                MODALCOY -B 0
                                                                                Serpis N1

                                                                                Veterans Final

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                21:00h 0
                                                                                VS
                                                                                0
                                                                                Serpis N1

                                                                                Aficionat 2A

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                7:00hCONTESTANO -B 4
                                                                                VS
                                                                                PISTA E. CATALA 0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                7:50hESIDES CARAMANCHEL -B 0
                                                                                VS
                                                                                VEDRUNA TALL. GISBERT 0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                11:00hCONTESTANO -B 0
                                                                                VS
                                                                                ESIDES CARAMANCHEL -B 0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                11:50hPISTA E. CATALA 0
                                                                                VS
                                                                                VEDRUNA TALL. GISBERT 0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                15:00hCONTESTANO -B 0
                                                                                VS
                                                                                VEDRUNA TALL. GISBERT 0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                15:50hESIDES CARAMANCHEL 2
                                                                                VS
                                                                                -B PISTA E. CATALA 4
                                                                                Manolo Moreno

                                                                                Aficionat 2B

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                08:40hPLANA JOVISA SL 0
                                                                                VS
                                                                                SALESIANO -C 0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                09:30hCOSMOS 0
                                                                                VS
                                                                                SPORT LATINO 0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                12:40hPLANA JOVISA SL 0
                                                                                VS
                                                                                COSMOS 0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                13:30hSALESIANO -C 0
                                                                                VS
                                                                                SPORT LATINO 0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                16:40h PLANA JOVISA SL 0
                                                                                VS
                                                                                SPORT LATINO 0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                17:30hCOSMOS 0
                                                                                VS
                                                                                SALESIANO -C 0
                                                                                Manolo Moreno

                                                                                Aficionat 2 Semifinal

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                19:00h 0
                                                                                VS
                                                                                0
                                                                                Manolo Moreno
                                                                                20:00h 0
                                                                                VS
                                                                                0
                                                                                Manolo Moreno

                                                                                Aficionat 2 Final

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                21:00h 0
                                                                                VS
                                                                                0
                                                                                Manolo Moreno

                                                                                Aficionat 1A

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                7:00hC.D.C NOVADECOR 1
                                                                                VS
                                                                                INDEPENDIENTE BAR LA AVENIDA 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                7:50hPEÑA D. JUAN XXIII -B 1
                                                                                VS
                                                                                SALESIANO -A 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                11:00hC.D.C NOVADECOR 0
                                                                                VS
                                                                                PEÑA D- JUAN XXIII -B 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                11:50hINDEPENDIENTE BAR LA AVENIDA 0
                                                                                VS
                                                                                SALESIANO -A 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                15:00hC.D.C NOVADECOR 0
                                                                                VS
                                                                                SALESIANO -A 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                15:50hPEÑA D. JUAN XXIII -B 0
                                                                                VS
                                                                                INDEPENDIENTE BAR LA AVENIDA 0
                                                                                Serpis N2

                                                                                Aficionat 1B

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                8:40hINTER ALCOIA 0
                                                                                VS
                                                                                MODALCOY -A 1
                                                                                Serpis N2
                                                                                9:30hPISTA VIDAL TIENDAS 0
                                                                                VS
                                                                                VEDRUNA COMESCO 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                12:40hINTER ALCOIA 0
                                                                                VS
                                                                                PISTA VIDAL TIENDAS 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                13:30hMODALCOY -A 0
                                                                                VS
                                                                                VEDRUNA COMESCO 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                16:40hINTER ALCOIA 0
                                                                                VS
                                                                                VEDRUNA COMESCO 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                17:30hPISTA VIDAL TIENDAS 0
                                                                                VS
                                                                                MODALCOY -A 0
                                                                                Serpis N2

                                                                                Semifinal Aficinat 1

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                19:00hPISTA VIDAL TIENDAS 0
                                                                                VS
                                                                                MODALCOY -A 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                20:00hPISTA VIDAL TIENDAS 0
                                                                                VS
                                                                                MODALCOY -A 0
                                                                                Serpis N2
                                                                                19:00h 0
                                                                                VS
                                                                                0
                                                                                Serpis N2
                                                                                20:00h 0
                                                                                VS
                                                                                0
                                                                                Serpis N2

                                                                                Final Aficionat 1

                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                21:00h 0
                                                                                VS
                                                                                0
                                                                                Serpis N2


                                                                                  Home

                                                                                  Alcoi Esport en 3D

                                                                                  Home
                                                                                  Refrescar

                                                                                  HANBOL FEMENí



                                                                                  Lloc: Pavelló B Poliesportiu Mun. Fco. Laporta
                                                                                  Horari: 11:30
                                                                                  Participants:
                                                                                  Club Handbol Muro VS Club Balonmano Enguera

                                                                                    Home

                                                                                    Alcoi Esport en 3D

                                                                                    Home
                                                                                    Refrescar

                                                                                    VOLEIBOL FEMENÍ FEDERAT



                                                                                    Lloc: Pavelló B Poliesportiu Mun. Fco. Laporta
                                                                                    Participants:
                                                                                    ESET VAO ONTINYENT VS CLUB VOLEIBOL IBI
                                                                                    Diumenge 8 de juny – 10:00 hores

                                                                                      Home

                                                                                      Alcoi Esport en 3D

                                                                                      Home
                                                                                      Refrescar

                                                                                      FUTBOL SALA ESCOLAR


                                                                                      Futbol Sala Prebenjamí

                                                                                      HoraPartitLloc
                                                                                      16:00hCE SANT ROC B 0
                                                                                      VS
                                                                                      SAN VTE. DE PAUL 6
                                                                                      Pista Exterior Gespa
                                                                                      16:45hCE HORTA MAJOR SAL. 1
                                                                                      VS
                                                                                      SAN VTE. FERRER B 2
                                                                                      Pista Exterior Gespa
                                                                                      17:30hCH LA SALLE SAL. 3
                                                                                      VS
                                                                                      SAN VTE. FERRER C 0
                                                                                      Pista Exterior Gespa
                                                                                      18:15hVEDRUNA CARMELITAS SAL. 3
                                                                                      VS
                                                                                      SAN VTE. FERRER D 2
                                                                                      Pista Exterior Gespa
                                                                                      19:00hSAL. JUAN XXIII 3
                                                                                      VS
                                                                                      CE SANT ROC A 1
                                                                                      Pista Exterior Gespa
                                                                                      19:45hCD ARNAUDA SAL. 1
                                                                                      VS
                                                                                      SAN VTE. FERRER A 1
                                                                                      Pista Exterior Gespa
                                                                                      16:00hCC ALCOY NEGRO 5
                                                                                      VS
                                                                                      CDE SANTA ANA A 5
                                                                                      Pista Exterior
                                                                                      16:45hCC ALCOY AZUL 4
                                                                                      VS
                                                                                      CDE SANTA ANA B 0
                                                                                      Pista Exterior
                                                                                      17:30hCC ALCOY ROJO 6
                                                                                      VS
                                                                                      EL ROMERAL 1
                                                                                      Pista Exterior

                                                                                      Futbol Sala Benjamí Masculí

                                                                                      HoraPartitLloc
                                                                                      19:00hSAL. SAN VTE. FERRER C 0
                                                                                      VS
                                                                                      CE SANT ROC D 1
                                                                                      Pista Exterior
                                                                                      18:15hSAL. JUAN XXIII 3
                                                                                      VS
                                                                                      CE SANT ROC B 2
                                                                                      Pista Exterior
                                                                                      19:15hSAL. SAN VTE. FERRER A 1
                                                                                      VS
                                                                                      SAN ROC C 2
                                                                                      Pavelló
                                                                                      18:30hEL ROMERAL 4
                                                                                      VS
                                                                                      CE SANT ROC A 1
                                                                                      Pavelló
                                                                                      17:45hCE HORTA MAJOR 1
                                                                                      VS
                                                                                      CH LA SALLE B 0
                                                                                      Pavelló
                                                                                      17:00hSAL. SAN VTE. FERRER B 3
                                                                                      VS
                                                                                      CD ARNAUDA 5
                                                                                      Pavelló
                                                                                      B-16:15hCE SANT ROC C 1
                                                                                      VS
                                                                                      LA SALLE A 0
                                                                                      Pavelló
                                                                                      A-15:30hSAL. SAN VTE. FERRER A 3
                                                                                      VS
                                                                                      VEDRUNA CARMELITAS 0
                                                                                      Pavelló
                                                                                      19:45hSAL. SAN VTE. FERRER D CE 3
                                                                                      VS
                                                                                      SANT ROC E 1
                                                                                      Pista Exterior
                                                                                      20:30hCD SANTA ANA 4
                                                                                      VS
                                                                                      SAN VTE PAUL 0
                                                                                      Pista Exterior

                                                                                      Futbol Sala Infantil

                                                                                      HoraPartitLloc
                                                                                      20:30hCD PLANA 2
                                                                                      VS
                                                                                      CE HORTA MAJOR 2
                                                                                      Pista Exterior Gespa
                                                                                      21:15hCH LA SALLE 2
                                                                                      VS
                                                                                      IES ANDREU SEMPERE 2
                                                                                      Pista Exterior Gespa
                                                                                      22:00hCD PLANA 2
                                                                                      VS
                                                                                      CH LA SALLE 0
                                                                                      Pista Exterior Gespa
                                                                                      22:45hCE HORTA MAJOR 3
                                                                                      VS
                                                                                      IES ANDREU SEMPERE 3
                                                                                      Pista Exterior Gespa

                                                                                      Futbol Sala Juvenil

                                                                                      HoraPartitLloc
                                                                                      21:15hSERELLES ALCOY 4
                                                                                      VS
                                                                                      PEA MADRIDISTA 1
                                                                                      Pavelló A
                                                                                      22:00hGRANDES AMIGOS 10
                                                                                      VS
                                                                                      PERDEDOR 21:15 1
                                                                                      Pavelló A
                                                                                      22:45hGRANDES AMIGOS 1
                                                                                      VS
                                                                                      GUANYADOR 21:15 3
                                                                                      Pavelló A


                                                                                        Home

                                                                                        Alcoi Esport en 3D

                                                                                        Home
                                                                                        Refrescar

                                                                                        FUTBOL SALA ESCOLAR


                                                                                        Futbol Sala Prebenjamí

                                                                                        HoraPartitLloc
                                                                                        8:30hEL ROMERAL SAL. 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE. FERRER A 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa
                                                                                        9:15hCDE SANTA ANA B SAL. 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE. FERRER B 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa
                                                                                        10:00hCDE SANTA ANA A SAL. 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE. FERRER C 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa
                                                                                        10:45hCC ALCOY ROJO SAL. 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE. FERRER D 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa
                                                                                        11:30hCE HORTA MAJOR 0
                                                                                        VS
                                                                                        ARNAUDA 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa
                                                                                        12:15hCC ALCOY NEGRO 0
                                                                                        VS
                                                                                        CE SANT ROC B 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa
                                                                                        13:00hSAN VTE. DE PAUL 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAL. JUAN XXIII 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa
                                                                                        13:45hVEDRUNA CARMELITAS 0
                                                                                        VS
                                                                                        CH LA SALLE 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa
                                                                                        14:30hCC ALCOY AZUL 0
                                                                                        VS
                                                                                        CE SANT ROC A 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa

                                                                                        Futbol Sala Benjamí Masculí

                                                                                        HoraPartitLloc
                                                                                        18:00hCD SANTA ANA 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE PAUL 0
                                                                                        Pista Exterior
                                                                                        18:45hCD SANTA ANA 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE PAUL 0
                                                                                        Pista Exterior
                                                                                        19:30hCD SANTA ANA 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE PAUL 0
                                                                                        Pista Exterior
                                                                                        20:15hCD SANTA ANA 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE PAUL 0
                                                                                        Pista Exterior
                                                                                        21:00hCD SANTA ANA 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE PAUL 0
                                                                                        Pista Exterior
                                                                                        21:45hCD SANTA ANA 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE PAUL 0
                                                                                        Pista Exterior
                                                                                        22:00hCD SANTA ANA 0
                                                                                        VS
                                                                                        SAN VTE PAUL 0
                                                                                        Pista Exterior

                                                                                        Futbol Sala Infantil

                                                                                        HoraPartitLloc
                                                                                        19:45hPRIMER DE GRUP 0
                                                                                        VS
                                                                                        QUART DE GRUP 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa
                                                                                        20:30hTERCER DE GRUP 0
                                                                                        VS
                                                                                        SEGON DE GRUP 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa
                                                                                        22:00hFinalista 1 0
                                                                                        VS
                                                                                        Finalista 2 0
                                                                                        Pista Exterior Gespa


                                                                                          Home

                                                                                          Alcoi Esport en 3D

                                                                                          Home
                                                                                          Refrescar

                                                                                          FUTBOL SALA LLIGA LOCAL


                                                                                          Futbol Sala Lliga local

                                                                                          HoraPartitLloc
                                                                                          20:00hCD Santa Rosa 3
                                                                                          VS
                                                                                          Petanca Team 2
                                                                                          Pavelló B
                                                                                          20:00hLlesqueria Poquet i Bò 2
                                                                                          VS
                                                                                          Zapaterías Claqué 3
                                                                                          Pavelló A
                                                                                          20:50hCE Sant Roc Antica Pizza 3
                                                                                          VS
                                                                                          CD Montesol Denovetel 2
                                                                                          Pavelló B
                                                                                          20:50hPaguem i Ja Vorem 1
                                                                                          VS
                                                                                          Bayern de los Cados 2
                                                                                          Pavelló A
                                                                                          21:40hCasa Andalucía 5
                                                                                          VS
                                                                                          Kongo Moda Bar lEstació 2
                                                                                          Pavelló B
                                                                                          21:40hEstrella Roja FS 1
                                                                                          VS
                                                                                          La Salle 1
                                                                                          Pavelló A
                                                                                          22:30hClub Serpis Alcoy FS 2
                                                                                          VS
                                                                                          Borussia FS 1
                                                                                          Pavelló B
                                                                                          22:30hCarbonell Borja CFS 1
                                                                                          VS
                                                                                          Los Ases CD 4
                                                                                          Pavelló A
                                                                                          23:20hPetanca Team 6
                                                                                          VS
                                                                                          Zapaterías Claqué 2
                                                                                          Pavelló B
                                                                                          23:20hCD Santa Rosa 5
                                                                                          VS
                                                                                          Llesqueria Poquet i Bò 0
                                                                                          Pavelló A
                                                                                          00:10hCD Montesol Denovetel 2
                                                                                          VS
                                                                                          Bayern de los Caídos 1
                                                                                          Pavelló B
                                                                                          01:00hCE Sant Roc Antica Pizza 5
                                                                                          VS
                                                                                          Paguem i Ja Vorem 1
                                                                                          Pavelló A


                                                                                            Home

                                                                                            Alcoi Esport en 3D

                                                                                            Home
                                                                                            Refrescar

                                                                                            FUTBOL SALA LLIGA LOCAL


                                                                                            Lliga local de futbol Sala

                                                                                            HoraPartitLloc
                                                                                            14:20hEstrella Roja FS 0
                                                                                            VS
                                                                                            Kongo Moda Bar l Estació 0
                                                                                            Pavelló B
                                                                                            13:30hCE Sant Roc Antica Pizza 0
                                                                                            VS
                                                                                            Bayern de los Caídos 0
                                                                                            Pavelló B
                                                                                            9:40hClub Serpis Alcoy FS 5
                                                                                            VS
                                                                                            Carbonell Borja CFS 2
                                                                                            Pavelló B
                                                                                            8:50hLa Salle 6
                                                                                            VS
                                                                                            Kongo Moda Bar l Estació 0
                                                                                            Pavelló B
                                                                                            8:00hEstrella Roja FS 4
                                                                                            VS
                                                                                            Casa Andalucía 1
                                                                                            Pavelló B
                                                                                            15:10hBorussia FS 0
                                                                                            VS
                                                                                            Carbonell Borja CFS 0
                                                                                            Pavelló B
                                                                                            11:20hBorussia FS 0
                                                                                            VS
                                                                                            Los Ases CD 0
                                                                                            Pavelló A
                                                                                            12:10hZapaterías Claqué 0
                                                                                            VS
                                                                                            CD Santa Rosa 0
                                                                                            Pavelló A
                                                                                            13:00hPetanca Team 0
                                                                                            VS
                                                                                            Llesqueria Poquet i Bó 0
                                                                                            Pavelló A
                                                                                            13:50hCD Montesol Denovetel 0
                                                                                            VS
                                                                                            Paguem i Ja Vorem 0
                                                                                            Pavelló A
                                                                                            14:40hLa Salle 0
                                                                                            VS
                                                                                            Casa Andalucía 0
                                                                                            Pavelló A
                                                                                            15:30hClub Serpis Alcoy FS 0
                                                                                            VS
                                                                                            Los Ases CD 0
                                                                                            Pavelló A

                                                                                            Futbol Sala Fase Final

                                                                                            HoraPartitLloc
                                                                                            16:00h1 GA 0
                                                                                            VS
                                                                                            2 GB (1) 0
                                                                                            Pavelló B
                                                                                            16:20h1 GB 0
                                                                                            VS
                                                                                            2 GA (2) 0
                                                                                            Pista Exterior
                                                                                            16:50h1 GC 0
                                                                                            VS
                                                                                            2 GD (3) 0
                                                                                            Pavelló A
                                                                                            17:40h1 GD 0
                                                                                            VS
                                                                                            2 GC (4) 0
                                                                                            Pavelló A

                                                                                            Futbol Sala Semifinals i Final

                                                                                            HoraPartitLloc
                                                                                            21:00h1 0
                                                                                            VS
                                                                                            2 0
                                                                                            Pavelló B
                                                                                            21:00h3 0
                                                                                            VS
                                                                                            4 0
                                                                                            Pavelló A
                                                                                            22:30hFinalista 1 0
                                                                                            VS
                                                                                            Finalista 2 0
                                                                                            Pavelló B


                                                                                              Home

                                                                                              Alcoi Esport en 3D

                                                                                              Home
                                                                                              Refrescar

                                                                                              BÀSQUET FEDERAT



                                                                                              Organitza: C Nou Brot Bàsquet Alcoi
                                                                                              Participació : federats
                                                                                              Lloc: Poliesportiu Mun. Fco. Laporta
                                                                                              Pavelló Mutualidad de Levante

                                                                                              BASQUET FEDERAT

                                                                                              HoraPartitLloc
                                                                                              9:00hNB ALCOI INF FEM 0
                                                                                              VS
                                                                                              NB ALCOI CAD FEM 0
                                                                                              Pavello Mutualidad de levante
                                                                                              10:15hNB ALCOI INF MAS 0
                                                                                              VS
                                                                                              NB ALCOI CAD MAS 0
                                                                                              Pavello Mutualidad de levante

                                                                                              Federats

                                                                                              HoraPartitLloc
                                                                                              9:00hNB ALCOI INF FEM 0
                                                                                              VS
                                                                                              NB ALCOI CAD FEM 0
                                                                                              Mutualidad de levante
                                                                                              10:15hNB ALCOI INF MAS 0
                                                                                              VS
                                                                                              NB ALCOI CAD MAS 0
                                                                                              Mutualidad de levante
                                                                                              11:30hSENIOR FEMENI 0
                                                                                              VS
                                                                                              0
                                                                                              Mutualidad de levante


                                                                                                Home

                                                                                                Alcoi Esport en 3D

                                                                                                Home
                                                                                                Refrescar

                                                                                                MINIBÀSQUET ESCOLAR


                                                                                                Bàsquet infantil i cadet masculí i femení

                                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                                16:00hCE SANT ROC INF MAS 0
                                                                                                VS
                                                                                                SAN VTE. DE PAUL INF MAS 0
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                17:00hCE SANT ROC CAD FEM 0
                                                                                                VS
                                                                                                IES A. SEMPERE CAD FEM 0
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                18:00hCE SANT ROC CAD MAS 0
                                                                                                VS
                                                                                                PERDEDOR 16:00 0
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                19:00hCE SANT ROC CAD MAS 0
                                                                                                VS
                                                                                                PERDEDOR 17:00 0
                                                                                                Pavelló A

                                                                                                Minibàsquet Benjamí Mixte

                                                                                                HoraPartitLloc
                                                                                                A-16:00hCE MIGUEL HERNANDEZ 18
                                                                                                VS
                                                                                                SAL. SAN VTE. FERRER 36
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                A-17:00hCE SANT ROC 35
                                                                                                VS
                                                                                                CE MIGUEL HERNANDEZ 14
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                A-18:00hCE SANT ROC 21
                                                                                                VS
                                                                                                SAL SAN VTE FERRER 35
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                B-16:00hCH LA SALLE 10
                                                                                                VS
                                                                                                SAN VTE. DE PAUL 55
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                B-17:00hCD ARNAUDA A 34
                                                                                                VS
                                                                                                CH LA SALLE 19
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                B-18:00hCD ARNAUDA A 11
                                                                                                VS
                                                                                                SAN VTE DE PAUL 61
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                10:00hSAN VTE DE PAUL 34
                                                                                                VS
                                                                                                SAN ROC 12
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                10:00hSAL SAN VTE FERRER 25
                                                                                                VS
                                                                                                ARNAUDA 11
                                                                                                Pavelló A
                                                                                                12:00hGuanyador 1 0
                                                                                                VS
                                                                                                Guanyador 2 0
                                                                                                Pavelló A


                                                                                                  Home

                                                                                                  Alcoi Esport en 3D

                                                                                                  Home
                                                                                                  Refrescar

                                                                                                  MINIBÀSQUET ESCOLAR


                                                                                                  Minibasquet Aleví Femení

                                                                                                  HoraPartitLloc
                                                                                                  18:00hCB IRIS CONTESTANO 0
                                                                                                  VS
                                                                                                  GUANYADOR 16:00 0
                                                                                                  Pavelló A
                                                                                                  17:00hCB IRIS CONTESTANO 0
                                                                                                  VS
                                                                                                  PERDEDOR 16:00 0
                                                                                                  Pavelló A
                                                                                                  16:00hCE SANT ROC 0
                                                                                                  VS
                                                                                                  SAN VTE. DE PAUL 0
                                                                                                  Pavelló A

                                                                                                  Bàsquet infantil i cadet masculí i femení

                                                                                                  HoraPartitLloc
                                                                                                  16:00hGUANYADOR DISSABTE 16:00 0
                                                                                                  VS
                                                                                                  GUANYADOR DISSABTE 17:00 0
                                                                                                  Pavelló A
                                                                                                  17:00h 0
                                                                                                  VS
                                                                                                  0
                                                                                                  Pavelló A
                                                                                                  18:00hGUANYADOR SEMIFINAL A 0
                                                                                                  VS
                                                                                                  GUANYADOR SEMIFINAL B 0
                                                                                                  Pavelló A

                                                                                                  Minibàsquet Aleví Masculí

                                                                                                  HoraPartitLloc
                                                                                                  B-11:00hCB IRIS CONTESTANO 0
                                                                                                  VS
                                                                                                  CD ARNAUDA 0
                                                                                                  Pavelló A
                                                                                                  B-9:00hCB IRIS CONTESTANO 19
                                                                                                  VS
                                                                                                  CE SANT ROC 38
                                                                                                  Pavelló A
                                                                                                  B-8:00hCE SANT ROC 33
                                                                                                  VS
                                                                                                  CD ARNAUDA 50
                                                                                                  Pavelló A
                                                                                                  A-11:00hCH LA SALLE 0
                                                                                                  VS
                                                                                                  CE MIGUEL HERNANDEZ 0
                                                                                                  Pavelló A
                                                                                                  A-9:00hCH LA SALLE 30
                                                                                                  VS
                                                                                                  CE HORTA MAJOR 47
                                                                                                  Pavelló A
                                                                                                  A-8:00hCE MIGUEL HERNANDEZ 62
                                                                                                  VS
                                                                                                  CE HORTA MAJOR 47
                                                                                                  Pavelló A
                                                                                                  12:00hGuanyador Grup A 0
                                                                                                  VS
                                                                                                  Guanyador Grup B 0
                                                                                                  Pavelló A


                                                                                                    Home

                                                                                                    Alcoi Esport en 3D

                                                                                                    Home
                                                                                                    Refrescar

                                                                                                    FUTBOL 8 ALEVÍ


                                                                                                    Futbol 8 Aleví

                                                                                                    HoraPartitLloc
                                                                                                    GB-8:30hEEMM COCENTAINA A 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    CH LA SALLE B 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    GC-9:15hCE SANT ROC 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    SAN VTE. DE PAUL 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    GC-10:00hCD SANTA ANA 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    PERDEDOR 09:15 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    GB-11:30hSAL. SAN VTE. FERRER 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    GUANYADOR 08:30 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    12:15hCampió GA 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    Campió GB 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    GA-8:30hEEMM COCENTAINA B 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    VEDRUNA CARMELITAS 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    GB-9:15hSAL. SAN VTE. FERRER 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    PERDEDOR 08:30 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    GA-10:00hCH LA SALLE B 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    PERDEDOR 08:30 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    GA-10:45hCH LA SALLE B 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    GUANYADOR 08:30 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    GC-11:30hCD SANTA ANA 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    GUANYADOR 09:15 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    Semi 2-12:15hCD SANTA ANA 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    GUANYADOR 09:15 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1
                                                                                                    13:30 o 15:30Finalista 1 0
                                                                                                    VS
                                                                                                    Finalista 2 0
                                                                                                    Camp de Futbol 1


                                                                                                      Home

                                                                                                      Alcoi Esport en 3D

                                                                                                      Home
                                                                                                      Refrescar

                                                                                                      BTT NOCTURNA



                                                                                                      Organitza: C. Excursionista - BTT
                                                                                                      Des de entrada al Poliesportiu
                                                                                                      35 km de pistes i sendes
                                                                                                      Participació lliure. Portar bici, bocata i llum
                                                                                                      Divendres 6 juny – 21:00 a 02:00 hores

                                                                                                        Home

                                                                                                        Alcoi Esport en 3D

                                                                                                        Home
                                                                                                        Refrescar

                                                                                                        TENNIS ESCOLAR


                                                                                                        Organitza: Club de Tenis Mariola Alcoy
                                                                                                        Lloc: Pistes de tennis del Poliesportiu Municipal Fco Laporta.
                                                                                                        Horari: Dissabte 7 juny – de 09:00 a 12:00 hores

                                                                                                          Home

                                                                                                          Alcoi Esport en 3D

                                                                                                          Home
                                                                                                          Refrescar

                                                                                                          ENTREGA DE TROFEUS